ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ 

Волонтерська діяльність

Ольга Кобевко

20 листопада 2015 р.


На 57-му зібрали 2 великих коробки з ліками, теплими речами з Болгарії та засобами гігієни. І так щодня, незупиняючись, поки хлопці на фронті - ми працюєм в тилу. "Життя триває, точиться війна" ЛИШЕ РАЗОМ - ДО ПЕРЕМОГИ ДОРОГОЮ ДОБРА!

Ольга Кобевко

12 листопада 2015 р.

Веселі хлопці в балаклавах з Болгарії. Цього разу ми отримали посилку з ними, а ще флісові кофти, шапки та підштанники. Дякуєм Вам, рідні наші, що не забуваєте! ЛИШЕ РАЗОМ - ДО ПЕРЕМОГИ ДОРОГОЮ ДОБРА!

Ольга Кобевко

1 листопада 2015 р.Довго чекали, важко транспорували, але вже половину роздали... Посилка з Болгарії - теплі підштанники та шкарпетки. Дякуєм, що піклуєтесь про наших вояків!!! ЛИШЕ РАЗОМ - ДО ПЕРЕМОГИ ДОРОГОЮ ДОБРА!

Людмила Москальова

29 жовтня 2015 р.Хто хоче доєднатися до купівлі "талібанок" і теплих світерів на ватіні- знаєте, що робити Смайлик «smile» Талібанки по 1.77 лева, світери по 3.84 лева. Вже куплені поїдуть в Україну вже на цих вихідних

Сергій Москальов

21 жовтня 2015 р.

Дякуючи Plamen Shopov , Iruna Shopova, та нашому постійному меценету Олександру, зібрали і завтра відправляємо ще одну чималу посилку для наших захисників. (підштаники - 128 пар, та шкарпетки - 70 пар).

Ольга Кобевко

20 жовтня 2015 р.


Ууррррааааа! - кричала я, коли Nikolay Rykhlitskyi завантажував машину з Нової пошти. 4 величезні коробки ми отримали з Болгарії. Там і балаклави, і безрукавки теплючі, зубні щітки, рушники, кава та шкарпетки,а ще і трохи ліків. Дякуєм Вам "Балканська Січ"!!! Вдячні Вам безмежно, рідні наші!!! ЛИШЕ РАЗОМ - ДО ПЕРЕМОГИ ДОРОГОЮ ДОБРА!

Людмила Москальова

30 вересня 2015 р.

Посилка на схід України готова! Дякуємо громаді м.Бургас та Варна! В посилці по 100 трусів та футболок бавовняних, 75 шерстяних майок, 200 рушників, а також зубні шітки та дитячі речі. Витрачено 590 лева. Залишок 405 лева.

Людмила Москальова

24 вересня 2015 р.

Знову готуємось до зими з черговою посилкою. 100 футболок, 100 трусів та 100 рушників готові до відправки. Сьогодні замовимо ще шерстяні потніци. Дякуємо всім, хто долучився!

Ольга Кобевко

10 вересня 2015 р.

Ще одній громаді, але вже з м.Бургас, Болгарія, низький уклін і наша вдячність, за велику посилку з засобами гігієни для військових. ЛИШЕ РАЗОМ - ДО ПЕРЕМОГИ ДОРОГОЮ ДОБРА!

Сергій Москальов

10 вересня 2015 р.

Ще одна невеличка передачка з милом та протигрибковим засобом поїхала до чернівецьких волонтерів (ГО " Дорогою добра").

Віла"Як вдома" "Като вкъщи"

Plamen Shopov 7 липня 2015 р.

Изключително сме щастливи че,героите на Украина,посетиха нашия скромен дом!Весели и позитивни млади мъже,непринудени в общуването и стъпили здраво на земята!Истински защитници на родната земя!Братска Украина,може да се гордее че,има такива мъже и жени,готови да умрат своята родина и не само!Слава Украине Чергова посилочка на схід України вже виїхала. Майки, зубні щітки, марганцівка

Людмила Москальова поширила допис від Віла"Як вдома" "Като вкъщи".

7 липня 2015 р.

Ірочка та Plamen Shopov , щиро вам вдячні за теплий прийом наших хлопців в себе вдома!

Сергій Москальов

1 липня 2015 р.


Підводимо підсумки проекту нашої допомоги дітям загиблих героїв, які відпочивали в Кітені. По перше дякуємо всім хто долучився Vasyl Zabugornij, Галина Юсухно, Tatyana Gavrilova, Alla Slavova, Дмитрий Дейнека, Оксана Селестинова, Дарина Дарина, Артём Долгих, Александра Долгих, Денис Долгих, Vladislav Budnikov, Светлана Бондаренко, Yulia Lavrova, Алина Орловская, Gregory Terpan, Viktoria Zakvitla, Tanda Lugovskaya, Evgeniya Volkova, Марина Цимбровска, Alexander Kneler, Inna Lefterova, Varvara Dedeoglu, Varya Kiryakova, Полина Станчева, Katya Zhelezova, Ekaterina Kaplyuchenko, Людмила Жекова, Альфия Кирчева, Ольга Матвеева. Окрема велика подяка агенції "Морска мечта" м. Варна за шикарний концерт, який дівчата відпрацювали абсолютно безкоштовно, та Сладкарски бутик "Креми" (м. Бургас, вул. Александър Велики, 5) за солодощі для дітей. Емоції на обличчях дітей, усмішки і сльози, гучне "дякуємо", повірте, наші сумісні зусилля того варті. Народ, Ми найкращі!!! Подарунки, іграшки, магніти, одежа, концерт, дискотека, китайські фонарики, провізія в дорогу. Без вас ми б не справились! На жаль це не всі діти сиріти в нашій країні. Готуються до приїзду в Болгарію ще 2 групи. З мінсоцполітики нас заздалегідь попередять коли і куди саме приїдуть діти. Не розслабляємося. З цього проекту в нас залишилося 110 левів, тримаємо їх для наступних груп.

Людміла Савіна

27 червня 2015 р.

ЩАСЛИВИЙ ВЕЧІР ПІСЛЯ КЛОПІТКОГО СУБОТНЬОГО ДНЯ! Заходжу в Фейсбук, а там на мене чекають НАЙЦІННІШІ подарунки - посмішки людей, яким на плечі навалився важкий тягар війни! ДЯКУЮ, ЛЮБІ ЗАКОРДОННІ ДРУЗІ-ВОЛОНТЕРИ ЗА ЩАСТЯ, ЯКЕ ВИ ДАРУЄТЕ ЦИМ ЛЮДЯМ! На першій фото привіт з Австрії, де відпочиває сім'я загиблого Героя України Штанського Миколи! Дякую щиро та безмежно пані Сюзанно Susanna Agne за теплий прийом в своєму домі донечки та мами! Фото 2 - привіт з Болгарії, де відпочивають дітки Героїв з усієї України (дякуючи Мінсоцполітики україни та Посольству України в Республіці Болгарія)! На фото красуня-донечка волинського Героя Савчука Григорія. Lina Pituley (Канада) дякую Вам, а також усім небайдужим таким же золотим серденькам в Болгарії за опіку, допомогу, тепло та добро, що ви даруєте українським сім'ям Героїв!!!Людмила Москальова ЩИРО ДЯКУЮ!!! ДЛЯ УСІХ ЦИХ СІМЕЙ СЬОГОДНІ НАЙВАЖЛИВІШЕ - ЦЕ ПІДТРИМКА! НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІ ЩО НЕ ЗАБУТЕ!!! СИЛА В ЄДНОСТІ! РАЗОМ МИ МОЖЕМО УСЕ!!! Наш солдат на передовій одержав посилочку від Балканська Січ, Дуже дякував. Зараз у них дуже жарко, писать нема як. Всім СПАСИБІ!!!!!!!

Ольга Кобевко

25 червня 2015 р.

Хто, як не жителі Болгарії, розуміють літні потреби в воді. Тому до нас приїхали від них переносні душі та мило! Дякуєм від усіх хлопців! ЛИШЕ РАЗОМ - ДО ПЕРЕМОГИ ДОРОГОЮ ДОБРА!