Останнi новини:

  
 • 11 Вересня 2015
  Семінар по єврофондам

  Перший семінар "Єврофонди",з циклу "інтеграція українців в Болгарії" відбувся. Дуже дякуємо Nastia Nanivska та колективу "Бізнес-інкубатор Бургас". Друзі! В мене є шикарна ідея! А давайте, якщо ви записались на якийсь захід, ЯКИЙ МИ СВОЇМИ СИЛАМИ ПРОВОДИМО ДЛЯ ВАС БЕЗКОШТОВНО, ви або прийдете, або заздалегідь попередите, що у вас поважна причина. Я не буду перераховувати хто це був, але знайте, що по причині того, що ви кричали найперші - ПРИЙДЕМО ми мусили відмовити іншим зацікавленим. Настільки зацікавленим, що деякі з цих людей сиділи в парку навпроти і зазирали у вікна, а перед цим майже штурмували Бізнес-інкубатор та обривали телефони консультанту. ПОВТОРЮЮ - ЯКЩО МИ ПИШЕМО, ЩО ЗАХІД ПРОВОДИТЬСЯ СИЛАМИ "БАЛКАНСЬКОЇ СІЧІ", ТО ТАК ВОНО І Є. Не треба шукати "рішалу". Друге питання - присутнім сподобалось? Продовжимо? Кому потрібна презентація - пишіть мені, я скину
  Пользователь: Людмила
 • 10 Вересня 2015


  Зустріч з ГО "Відродження сходу"

  10 вересня активісти ГО "ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ" мали нагоду зустрітися з представниками української діаспори в Болгарії й подарували очільникам Українського центру в місті Бурґас дві художні книжки, що оповідають про минулорічний прихід на Донбас "русской весны", яка принесла в Україну війну, розруху, смерть..Одна книга - "Все будет Украина" відомої блогерки Олени Степової, мешканки окупованого Свердловська, що на Луганщині, якій довелося через окупацію покинути рідне місто. Друга книга - "Оголений нерв", про минулорічну окупацію міста Сєверодонецька, який було звільнено 22 липня 2014р. Автором цієї книги є сучасна українська письменниця, член Національної спілки письменників України сєверодончанка Світлана Талан. На жаль, в країнах Євросоюзу, зокрема й в Болгарії практично відсутні українські частоти телевізійних каналів, натомість поширені російські, і з екранів телевізорів насаджується рашистська пропаганда, яка спотворює реальні події в Україні й впливає на свідомість багатьох людей, що розуміють російську. На жаль, спроби керівника Українського центру в Бурґасі Сергія Москальова змінити ситуацію й домогтися включення українських каналів до пакетів болгарських кабельних операторів, щоб складати хоч якусь альтернативу засиллю російських каналів, поки що успіхом не увінчалися. Сподіваємося, що книжки луганських авторів стануть в нагоді українській діаспорі й допоможуть хоча б трохи донести правду про реальні події на Донбасі.
  Пользователь: Вікторія Нікольська
 • 3 Вересня 2015
  Мітинг на підтримку н. Савченко

  Украинци, руснаци, латвийци, литовци и българи се събраха в центъра на Бургас, за да изкажат своята подкрепа за режисьора Олег Сенцов и неговите съмишленици, обвинени в терористична дейност. Мирната демонстрация в черноморския град се организира от литовската художничка Тата Тарасова, която от известно време живее в България. Подобни акции на днешния ден се провеждат в редица други държави – Литва, Латвия, Германия, Франция, Америка и Канада.Тата Тарасова Припомняме, че през месец май миналата година Олег Сенцов (режисьор), Александър Колченко, Алексей Чирний (историк), Генадий Афанасьев (адвокат) и Надежда Савченко (военен пилот) бяха арестувани от Федералната служба по безопасност (ФСБ) заради обвинения, че са участвали в палежа на сградата на „Руска Общност в Крим“ и местния клон на „Единна Русия“. По-късно беше арестуван и майор Сергей Фураев. В Русия последваха арести и на още няколко души – Юрий Солошенко, Сергей Литвинов, Станислав Клих, Микола Карпюк. Следователите на ФСБ твърдят, че всички задържани са членове на забранената в Русия терористична организация “Десен сектор“. „Те са обвинени в тежки престъпления, но няма доказателства за това. Самите те казват, че не са виновни, а понякога достъпът им до адвокати е бил възпрепятстван. Вчера попаднах на тревожна информация, прочетох в интернет, че Микола Карпюх може би вече не е между живите. Никой не знае къде е той в момент.”, коментира Тата Тарасова. Преди дни режисьорът Олег Сенцов получи присъда от 20 години затвор, Александър Колченко е осъден на 10 години, а Генадий Афанасиев и Алексей Черний на по 7 години, защото според адвокатите им са направили самопризнания под натиск. Предстои съдебен процес срещу Надежда Савченко. „Искаме да изразим подкрепа към тези хора и да информираме бургазлии за тяхната съдба. Защото много от живеещите в Бургас не са чували дори за тях. Те са арестувани, осъдени несправедливо и светът трябва да чуе за това.”, категорични са поддръжниците на арестуваните в Бургас.
  Пользователь: By : Burgas Reporter